צ'ק ליסט לטיול עם תינוקות: כל הציוד שאתם חייבים בתיק

רוצים לצאת לטיול או לנופש עם הבייבי שלכם? אין ספק שזה רעיון מצוין ושטיול בארץ או בעולם עם התינוק יכול להיות מאד מהנה וייחודי, אך עם זאת צריך לזכור שיש לעשות את זה נכון ולהיערך מראש, אחרת זה יכול להיות בהחלט מאתגר ולא ממש כיף. איך כן לעשות את זה נכון? ובכן, הכל מתחיל ונגמר בציוד הנכון, זה שיקל עליכם את כל החופשה או הטיול ושיאפשר לכם להתנהל מחוץ לבית ממש כאילו אתם עדיין בבית. אם עדיין לא יצא לכם להתנסות בדבר הזה, הנה רשימה של ציוד בסיסי וחשוב ביותר שאתם חייבים לארוז אתכם בכל חופשה אליה אתם יוצאים עם התינוק. שתהיה חופשה מהנה!

כרית ושמיכה

זכרו כי בזמן הטיול אתם רוצים מן הסתם להגיע לכל מיני מקומות שונים ומיוחדים ולא להיות מוגבלים בגלל התינוק ולכן אתם צריכים לאפשר לו תנאים לעשות את הדברים שהוא רגיל אליהם מתי שהוא צריך. תינוקות ישנים מספר פעמים במהלך היום ואתם למעשה צריכים לאפשר להם לעשות את זה גם בטיול. כרית לתינוק לשינה בכל מקום זה פריט מעולה שקל לאחסן שכן היא לא תופסת הרבה מקום ואתם פשוט יכולים לשלוף אותה איפה שצריך ולתת לתינוק שלכם לישון את השינה הערבה שלה הוא זקוק. כמו כן שווה בהחלט לרכוש סמיכה נעימה ומחממת שתאפשר כרבול ושינה טובה בכל מקום שהוא.

צ'ק ליסט לטיול עם תינוקות כל הציוד שאתם חייבים בתיק

אוכל

אם התינוק שלכם בגיל שהוא יונק בלבד, אין לכם יותר מדי למה לדאוג, אבל ככל שהוא גדל תהיו חייבים לארגן לו מזון לטיולים. אם התינוק ניזון מתחליפי חלב, רכשו מחלק מנות לפורמולה ותרמוס על מנת שתוכלו לשמור מים חמים ונקיים לזמן ארוך. אם התינוק כבר התחיל לאכול מוצקים, ארזו פירות וירקות מעוכים שתוכלו להאכיל אותו גם בחיק הטבע.

משטח פעילות לטבע

אחד הדברים המהנים ביותר בטיול עם התינוקות, זה האפשרות לתת להם הזדמנות לחקור ולהכיר מקומות חדשים ושונים שעדיין לא הכירו. כדי שיוכלו לעשות זאת בכיף וללא מגבלות, שווה בהחלט לרכוש עבורם משטח פעילות לשטח, מוצר מצוין ויעיל שגם לא עולה הרבה מדי.

כיסא תינוק איכותי לכלי רכב

אם יש לכם רכב פרטי והוא משמש אתכם לטיול כנראה שכבר יש לכם כיסא כזה, אבל אם אתם מטיילים בלי הרכב שלכם, שווה בהחלט לדאוג לכיסא כזה מראש. אם אתם נוסעים לחו"ל ומשכירים רכב, מרבית חברות ההשכרה יציעו לכם גם כיסא תינוק להשכרה בנוסף. שימו לב שגם אם אתם מתניידים במוניות או אוטובוסים אתם צריכים כיסא כזה ואפשר בהחלט למצוא כסאות שהם גם בטיחותיים וטובים וגם ניידים ומתאימים לטיול שלכם.

ביגוד

גם אם אתם חושבים שאתם יודעים בדיוק איך יראה מזג האוויר בחופשה שלכם, אתם חייבים להיערך עם בגדים למזג אוויר אחר לכל צרה שלא תבוא. שימו לב שאתם אורזים גם בגדים קצרים וקלילים למזג אוויר חם וגם בגדים חמים למקרה שהטמפרטורה תצנח. זכרו שתינוקות רגישים במיוחד למזג האוויר ולכן עליכם לדאוג לכל הפתרונות עבורם כך שירגישו הכי בנוח שיש וכדי לוודא שלא קר להם בשום מקום ובשום סיטואציה.

לסיכום

זכרו – טיול עם התינוק יכול להיות נהדר אבל אתם חייבים להתכונן אליו כראוי. עליכם לקחת בחשבון את הדברים הבסיסיים והחשובים והם השינה שלו, התזונה במהלך החופשה וכן הבגדים שהוא יילבש.

אם תתכוננו בסבלנות לקראת הטיול ותארזו כל מה שצריך אתם בהחלט צפויים ליהנות מחופשה טובה, מרעננת וייחודית.