נוסעים להשתלת שיער בטורקיה? צאו גם לטייל!

החלטתם לקחת החלטה ולטוס לטורקיה לטובת השתלת שיער? ובכן, תוכלו לנצל את השהות לצורך טיול מושלם המשלב בין ההליך הקוסמטי לבין טיולים בשווקים התוססים של המדינה. מהם המקומות המומלצים לטיולים? להלן הפרטים.

ביקור בטורקיה: שילוב בין הליך קוסמטי חדשני לבין טיול בלתי נשכח

בשנים האחרונות אלפי ישראלים טסו לטורקיה לטובת השתלת שיער, בשל היותה מדינה אשר נחשבת למובילה בעולם בתחום ההשתלות, כאשר הרופאים אשר מבצעים את ההליך נחשבים לטובים ביותר בתחומם ומציגים שיעורי הצלחה גבוהים שיכולים להגיע גם ל 95%. מעבר להיבט של הצלחת ההליך, אי אפשר להתעלם גם מהעלות. הליך של השתלת שיער בטורקיה הוא זול בעשרות אחוזים מאשר כאן בישראל או במדינות כמו קפריסין ויוון, ולכן ניתן לומר כי טורקיה הפכה ליעד מבוקש במיוחד בעבור טיפול מסוג זה. אם החלטתם גם אתם לבצע שינוי ולעבור את ההליך, צריך לקחת בחשבון גם את הפרמטר של זמן השהות במדינה. לרוב, ההתאוששות לאחר ההשתלה היא קצרה ונדרש לנוח למשך יום עד יומיים ולאחר מכן ניתן להמשיך בשגרה (תחת הגבלות) ולכן ניתן בהחלט לנצל הזמן לטובת טיול במדינה. מדובר בטרנד של ממש "תיירות מרפא" ואותו תוכלו לנצל גם אתם, כפי שנציג לכם כעת.

איפה אפשר לטייל בטורקיה?

רוב השתלות השיער מתבצעות באיסטנבול. מאחר והזמן קצר והמלכה מרובה, מומלץ לתכנן מראש את הטיול כך שהוא יתבצע בקרבת המלון, ולקחת בחשבון כי מאחר ומדובר בהליך המתבצע תחת הרדמה מקומית זמן המנוחה הוא קריטי. עדיף לסגור לעצמכם טיול של חצי יום (במידה ואתם מגיעים כמו רוב הישראלים לשלושה עד ארבעה ימים) כמו גם לתכנן את ההשתלה ביום הראשון להגעה שלכם. את היומיים האחרונים תוכלו לנצל לטובת טיול, באתרים הבאים שנפרט. כמו בכל טיול, מומלץ לרכוש מבעוד מועד ביטוח נסיעות לחו"ל ובמיוחד כשהוא מערב פרוצדורה רפואית או אסתטית.

נוסעים להשתלת שיער בטורקיה צאו גם לטייל

המסגד הכחול

מסגד מרשים בגודלו וביופיו, וזאת בשל האור שנכנס ל 260 החלונות ומשתקף על גבי 20,000 אריחים כחולים שהופכים אותו לאטרקציה תיירותית של ממש. המסגד נבנה בתחילת המאה ה 17, ומאז ועד היום את אחד המקומות הקדושים והתיירותיים בטורקיה. הכניסה חופשית בכל שעות היום, אולם יש לקחת בחשבון כי בזמן תפילות המסגד נסגר והכניסה היא רק בעבור מוסלמים.

הבאזר הגדול

באיסטנבול שוכן השוק המקורה הגדול ביותר במזרח התיכון, והוא כולל מאות חנויות בגדים, תבלינים, מזכרות, מסעדות ועוד. המקום שוקק בתיירים ולכן יש לקחת בחשבון כי לעיתים הוא עשוי להיות עמוס למדי. מדובר ביעד אטרקטיבי, שמהווה את אחד מסודות הקסם של איסטנבול, ומומלץ מאוד לבקר בו במהלך הטיול.

שוק התבלינים

אתר חובה בעת ביקור בטורקיה. מדובר בשוק תבלינים בו ניתן למצוא מאות תבלינים מיוחדים שאותם לא ניתן להשיג בארץ, במחירים נוחים לכל כיס.

לסיכום, טיול המשלב את ההליך בשילוב של ביקור יום מאפשר לכם לנצל את השהות עד תום – כפי שדיווחו אלפי ישראלים שכבר עברו את ההליך, וניצלו אותו לטובת מטרות תיירותיות.