איך לסדר תיק נסיעות לגבר לטיול ארוך?

לסדר תיק נסיעות

מרבית הגברים זקוקים למספר פריטים כדי לשמור על טיפוח ומראה מכובד, לא משנה אם מדובר בנסיעת עסקים או טיול. תיק הנסיעות של הגבר מכיל בדרך כלל כמה אמצעים פונקציונליים שלא כדאי לשכוח כשמסתובבים בחו"ל, ולכן ריכזנו בעבורכם כמה פריטים שנחוצים למרבית הגברים שיוצאים לחו"ל.

ציוד הכרחי לגבר המטיל

לפני שאנחנו ניגשים לתכולת התיק ממש, חשוב להצטייד בכמה מהפריטים מבעוד מועד ולבדוק כבר בבית שהם מתאימים לנו. מי שאיננו רגיל להתגלח באמצעות מכונות גילוח, זה הזמן המתאים לבחון רכישה של אחת. זהו פתרון יותר פרקטי בעת טיול. סכיני גילוח יתנו לנו גילוח יותר חלק ומושלם. אם השהיה צפויה להיות במלונות טובים, ניתן כמובן לארוז גם אותם לטיול. זכרו לארוז איתכם גם קצף גילוח ביחד עם הסכינים. בכל מקרה, לאחר כל גילוח שהוא חשוב להתיז אפטר שייב על הפנים. הוא יחטא וירענן אותנו וגם יחמיא לנו עם ריח טוב. ההמלצה לטיולים היא לקחת אפטר שייב עם ריח נייטרלי ולא חזק מידי. אנחנו ממליצים גם לקחת מגבות פנים חד פעמיות שיוכלו לשרת אתכם אם מגבות המלון לא מתאימות.

פריטים נוספים שיש לתכנן מראש הם תרופות שונות ותוספי מזון. אם אתם נוסעים לשהייה ארוכה, תוכלו להצטייד בתוספי מזון וויטמינים, הכל ביעוץ רפואי כמובן. ההיגיון הוא שזה יעזור לכם להתמודד עם שינויים צפויים בתזונה. מי שנוסע לטיול במקום קר בו אין הרבה אור יום, ישקול בעצת רופא, לקחת ויטמין D שנחוץ במקומות הללו.

אורזים את תיק הנסיעה

לאחר שהצטיידנו בפריטים המיוחדים הללו, ניגש לארוז את תיק הטיול שלנו. חשוב לא להפריז ולארוז יותר מידי ולכן חשוב להבין כל כמה זמן תוכלו לכבס את הבגדים. למי שרוצה להגיע לניידות הכי גבוהה, אנחנו ממליצים לקחת רק מעט מערכות בגדים: שלושה עד חמישה זוגות גרביים ותחתונים, שני זוגות מכנסיים ושלוש חולצות. זה יחייב אתכם לכבס באופן תדיר אבל גם יאפשר לכם חופש לנוע בקלות. תוכלו לארוז זוג מכנסיים אחד עם שרוולים שמתחברים אליו בריצ'רץ'. זה יאפשר לכם הרבה גמישות בהרכבת מלתחה.

עוד פריטים חשובים כוללים:

  • מטען לנייד ולכל הציוד האלקטרוני. אם אתם מצלמים הרבה, תצטרכו גם כונן חיצוני לגיבוי. אנחנו ממליצים לקחת גם מטען נייד/סוללה ניידת שאותה תוכלו לחבר לנייד. זכרו לקח כבל ארוך מספיק בכדי שיגיע מהתיק אל היד שלכם, אם תרצו לנווט בעזרת אפליקציה למשל.
  • בגזרת תיק הרחצה נזכיר לכם לקחת בנוסף למברשת, משחת שיניים וחוט דנטלי, גם את הפריטים הבאים – מי פה באריזה קומפקטית, מבחר של סוכריות מרעננות, מגבוני חיטוי חד פעמיים, פלסטרים ותחבושות מסוגים שונים, תרופות בסיסיות שאתם מכירים וסט של מספרי ציפורניים וגם פינצטה טובה.
  • ציוד משלים – קחו איתכם כרית לצוואר בכדי שתוכלו לישון בנסיעות, כמו גם אטמי אוזניים וכיסוי עיניים. מי שרגיל ידע להעריך גם אוזניות מבטלות רעש שמאפשרות שינה במטוס ללא תלות במיקום המושב.
  • זכרו לקחת מתנות קטנות לכל מיני אנשים שתפגשו. תוכלו לקחת אפילו דברים פשוטים כמו שקיקי תבלין מישראל, מדבקות מיוחדות, או ספרונים קטנטנים של תהילים שיכולים מאד לרגש חלק מהאנשים. זכרו שמה שחשוב כאן הוא תשומת הלב ולא גודל או ערך המתנה.

 

לסיכום, נאחל לכם טיול מוצלח או פגישת עסקים יעילה, בתקווה שלא תשכחו שום דבר בבית לפני הטיסה או בבית המלון בדרך הביתה. בהצלחה!