טסים בחגים עם המשפחה? כמה טיפים שכדאי לכם להכיר

טסים בחגים עם המשפחה

ימי החג כבר מתקרבים, והנה מגיעה לה עוד חופשה משפחתית. ימים אלה מהווים זמן מושלם לפעילות משותפת עם הילדים. לכן, אם החלטתם לצאת מן הארץ בחג הקרוב – רצוי שתדעו כיצד אפשר לעשות זאת על הצד הטוב והיעיל ביותר. אז למה כדאי לשים לב לפני שיוצאים לחופשה עם הילדים? הנה הדגשים:

בחירת סוג החופשה

בתחילה יש לבחור את סוג החופשה שתרצו לצאת אליה, ולהבין האם תרצו לצאת אל חופשת 'בטן גב' עצלנית שתכלול בריכה, מלון הכול כלול, מתקני מים, ושאר פעילויות מקומיות? או שמא תרצו להגיע אל אתרים אטרקטיביים, מסלולים, פארקים ושאר יעדים מלאי פעילות אקסטרים?

בעת יציאה לחופש עם הילדים, ניתן לבחור חופשות מלאות תרבות ואתרי היסטוריים (שמתאימים בדרך כלל למשפחות עם ילדים גדולים), בעוד שישנם יעדים שמאפשרים גיוון בין הפעילויות, תוך היצע ענק של אטרקציות לילדים ומבוגרים. כך או כך, כדאי לברר על השכרת רכב בחו"ל, ולו בכדי שתוכלו להתנייד ממקום למקום בקלות.

בחינת התאמת היעד לציפיות המשפחה

יוון, אמסטרדם, איטליה, קרואטיה ועוד, כולם יעדים שמתאימים לטיולי משפחות בעת שבכול אזור ענק – ישנם אתרי נופש שמתאימים בעיקר עבור משפחות. לדוגמא: מי שיבחר לטוס לאירופה עם הילדים, כדאי שיבחר ביעדים אשר מתאימים במיוחד למשפחות, כמו אגם גרדה שבאיטליה (אזור המתאים לבילוי משפחתי, שלא כמו 'אגם קומו' שמיועד יותר לזוגות),  בזמן שבחירה ביעדים כמו 'היער השחור 'בגרמניה, בכפרים בקרואטיה שמקנים חוויה פסטורלית למשפחות, ואפילו טיול באפריקה – יכולים להתאים עבור חופשה משפחתית.

חופשה משפחתית

חיפוש אחר דילים אטרקטיביים

לקראת החגים, מפרסמות חברות תעופה וחברות נופש לא מעט מבצעים. חלקם מתאימים עבור רכישה מוקדמת מאד וחלקם הם דילים של הדקה ה90 . בזמן שאתם בוחרים את הטיסה והמלון, נסו להבין האם משתלם לכם לבחור חבילה משפחתית (מה שיכול להוזיל עלויות באופן משמעותי), או שכדאי לבחור טיסה לחוד ומלון בנפרד.

לעיתים, איתור טיסות 'לואו-קוסט' יוזילו עלויות, אך יש לשים לב כי המטען שניתן להעלות עמכם לטיסה, יהיה מוגבל. נוסף לכך, איתור חבילה שכולל מלון, טיסה והשכרת רכב – גם יכולים להיות אטרקטיביים.

נסו להבין היכן כדאי לשהות במהלך החופשה

מאז כניסת Airbnb  אל עולם החופשות והטיולים, רבים בוחרים לוותר על החדר בבית המלון, ולשכור דירה שנמצאת בתוך ערים גדולים, כפרים ויעדים מסוגים שונים. בחירת דירה תוזיל עלויות ותספק חוויה איכותית יותר באמצעותה מרגישים כמו מקומיים ובוחרים לבד מה לאכול לארוחת הבוקר, ומתי לצאת או להכנס אל החדר שהושכר.

לעיתים ובעיקר בעת טיול משפחתי – משתלם יותר לשכור חדר בבית מלון, תוך בחירת מלון קרוב לכלל האטרקציות והאתרים שבאזור. יתרון נוסף במלון עבור משפחות הוא היכולת להנות מארוחת בוקר מסודרת ובריאה, כמו גם קבלת שירותי ניקוי החדר ושירות חדרים בכול זמן.

לסיכום, היצע ענק של דילים וחופשות משפחתיות עלול להיות מבלבל. ובכול זאת, במידה ותהיו ממוקדים – תוכלו לבחור דיל מצוין עבורכם ועבור הילדים.