5 פריטים שאתם חייבים לקחת אתכם לחופשה אקזוטית

 

אנשים שחולמים על חופשה אקזוטית חולמים על הלא מוכר, על מראות של גלויה, על תחושה נינוחה, על אוכל טעים, על מזג אוויר מושלם, על חוויות מיוחדות ובאופן כללי על לחיות את החלום. אי לכך לאחר שאנשים סוגרים יעד ומועד ומחליטים איזו מזוודה תזכה ללוות אותם לאורך החופשה, הם עוברים לבחון אלו בגדים יכנסו לתוכה, וזאת כי חופשת חלומות מצריכה ביגוד ופריטים משלימים שהולמים את המאורע, כאשר סך הציוד אינו חייב להיות יוקרתי או מעוצב, אך הוא כן חייב להיות פרקטי ומרשים, כזה שיגרום לנו לחוש טוב עם עצמנו ושיגרום לסך החוויה להיות הרבה יותר פוטוגנית.

 

  1. דגמ"ח

רבים מכירים את המונח דגמ"ח, אך לא עוצרים להבחין שמדובר בראשי תיבות, כאלו שמגדירות "דגם חדש", ואם נעצור לרגע בהיסטוריה של הביטוי, נמצא שדגמ"ח מציין בגדים שנכנסו לתלבושת הצבאית בשנות ה50, אם כי כיום הכוונה שמאחורי המונח מתייחסת למכנס מרובה כיסים, עובדה שלוקחת אותנו 180מעלות מהצבא לאותה חופשה אקזוטית. אז מדוע גבר צריך בטיול מכנס מרובה כיסים – מכנסי דגמ"ח מעוצבים לגברים? כי בניגוד לאישה גבר אינו אוהב להסתובב עם תיק, אך הוא עדיין צריך להחזיק עליו דרכון, שטרות, כסף קטן, נייד, ממחטות, מפה וכדומה, ועל כן מכנסי דגמ"ח לגברים עושים את העבודה, ואם הם גם מעוצבים, הרי שהם מרחיקים מהתחושה היומיומית ומעניקים תחושה יותר איכותית.

 

  1. תיק גב אופנתי

לכולנו יש בבית תיק טיולים מרופט, תיק טיולים עם הדפס של המוסך הקרוב, תיק בית ספר של הילד וכדומה, אך כאשר יוצאים לחופשה אקזוטית מוטב להצטייד עם תיק גב אופנתי וייעודי לטיולים, כזה שלא נתבייש להלך עמו, כזה שיודע להציע מקום ייעודי לדרכון, כזה שמציע חלוקת משקל חכמה, כזה שבעת הצורך יודע לגדול, כזה שמציע אפשרות לשפצר את בגדי הים הרטובים מחוצה לו וכדומה.

 

  1. שעון חכם

אם תמיד חלמתם לרכוש שעון יד שיודע להציע מעט יותר מציון השעה, הרי שמוטב לנצל את ההזדמנות שאתם יוצאים לנפוש ביעד אקזוטי, בו סביר להניח שתטיילו במקומות שאינם מוכרים, תצללו ביעדים מרהיבים, תגיעו לגבהים מרשימים וכדומה. אי לכך תצאו לדרך מצוידים בשעון יד חכם, כזה שבין היתר יודע להצביע על הצפון, לציין מהו הגובה, שורד מתחת לפני המים, בעל אלמנט מיגוני מפני מכות וכדומה.

5 פריטים שאתם חייבים לקחת איתכם לטיול

  1. סנדלי טיולים

אין כמו סנדל ייעודי עבור טיולים, סנדל שמציע אחיזה טובה עם הקרסול ופני השטח, שעמיד במגע עם מים, שמאפשר התנהלות פשוטה, שמתייבש מהר, ששומר על אצבעות הרגל מפני מכות, שמאפשר לאוורר את כף הרגל וכדומה. אי לכך במקום לקחת עמכם נעלי הליכה, נעלי מים וכפכפים לבריכה, קחו עמכם פריט אחד ותסגרו את הפינה. באיזה דגם לבחור? כל עוד הדגם איכותי תתפרעו!

 

  1. פנקס ועט

אולי מדובר בפריט הכי שולי ושכיח, אך בעת הטיול אתם עשויים להבין עד כמה הוא משמעותי והופך את סך החוויה להרבה יותר שלמה. מדוע? הרבה פעמים בעת הטיול ניתן להפוך לפילוסופים ומתעורר הצורך להעביר לדף הגיגים, בעת הטיול עשויים לקבל לא מעט טיפים ממקומיים וכתיבה שלהם עשויה לסייע, הרבה פעמים חשוב לכתוב באופן מסודר כתובת של יעד רצוי (או מספר טיסה) וכשאין כיצד מצויים בבעיה, והרבה פעמים מבקשים לכתוב יומן מסע קצר, ופנקס זמין מהווה פתרון נוח ויעיל.

 

התאמה אישית

מה עוד? לכל אחד ישנה הרשימה הקבועה והפרטית שלו, רשימה שיש לחדד בהתאם למאפייני היעד, שיש להתאים לגודל של המזוודה, שיש להרחיב בהתאם לשותפים למסע וכדומה, כך שאם תתבססו על חמשת הפרמטרים שציינו ותוסיפו נגיעות משלכם, אתם עומדים לצאת מרוצים. מה עושים אם שוכחים? פונים לארנק ומשלימים חסרים.