טיול בארץ עם טרקטורונים

האם ידעתם כי גם ילדים קטנים יכולים לחוות חוויות אקסטרים מלהיבות באמצעות טרקטורונים? אם אתם ובני המשפחה יוצאים בכיף בכל סוף שבוע למגוון מסלולי טיול, וכעת אתם רוצים שגם הילדים שלכם יוכלו לרכב בכיף על כלי רכב שכל כולו שלהם – חשוב שתכירו טרקטורונים לילדים שיאפשרו לכם טיול נפלא בארץ היפה!

ארץ ישראל יפה וגם פורחת תוך שבמזג האוויר הארץ ישראלי, ניתן לצאת כמעט בכל סוף שבוע אל מגוון שבילים ומסלולי טבע הנחשבים כיפיים ומתאימים גם להליכה וגם לרכיבה.

אחת הדרכים בהן הילדים שלכם יכולים לצאת אל טיול בשבילים ומסלולים אטרקטיביים, היא באמצעות רכיבה על טרקטורונים לילדים, כאשר כיום ניתן למצוא במגוון חנויות צעצועים טרקטורונים לילדים מגיל 3 ומעלה, המקנים חווית רכיבה בטוחה ונעימה.

טיול בארץ עם טרקטורונים

אבל מה זה אומר טרקטורונים לילדים?

מי שחושב על טרקטורון ילדים ומדמה לנגד עיניו כלי רכב מסיבי המיועד לרכיבה של מבוגרים (כלי רכב שכולל שימוש בקסדות מגני גוף וכל מה שצריך לרכיבת שטח פרועה), חשוב שיבין כי לא בכך מדובר – אלא בכלי רכב קטן והוא צעצוע של ממש, עליו יכולים לרכב בבטיחות ילדים בגילאי 3 ומעלה. ממונעים לילדים הם כלי רכב קטנים עם מצבר בגודל של 24 ואט, בעלי שתי מהירויות, דוושות גז וברקס לשליטה מרבית, היגוי חכם המתאים לחשיבה ותגובת ילדים, כמו גם שמדובר בטרקטורון ספורטיבי וכיפי שניתן לשלוט עליו בקלות, בין אם אתם ההורים המלווים את ילדכם בנסיעה ובין אם מדובר בשליטה של הילד על כלי רכב קטן.

היכן אפשר לנסוע על טרקטורונים ממנועים?

במידה ואתם מחפשים מסלולים אליהם תוכלו לצאת לטיול כיפי עם כל המשפחה (תוך נסיעה של הילדים על טרקטורון קטן), חשוב שתכירו כמה יעדים כיפיים ונוחים, כגון:

נמל תל אביב

הנמל הרחב ששופץ ועוצב מחדש, מקנה לילדים מרחב מישורי ובטוח עליו יוכלו לנסוע עם הטרקטורון, בעוד שבנמל נוף הים התיכון המרהיב, חופים שוקקי חיים, בתי קפה, מסעדות והפעלות לכל המשפחה.

שביל סובב כינרת

סביב הימה היפה שלנו ישנם שבילים המיודעים לכלי רכב קטנים, כמו גם לאופנועים או לצעצועים ממנועים לילדים.

אגם הסופרלנד

אגם הסופרלנד בראשון לציון הנמצא בסמוך ליס פלנט, מציע מסלול כיפי לטיול ורכיבה של ילדים על כלי רכב קטנים, בימבות, אופניים וצעצועים.

פארק הצפרות באגמון

אתר בו ניתן לטייל בקלות עם כלי רכב קלים כמו עגלות יד, אופניים וכמובן עם טרקטורונים ממונעים לילדים. באתר תפגשו פלגי מים, ציפורים מדהימות, בוסתנים ומצפורים מרהיבים.

מרכז שטיין

ליד מאגרי המים של עמק יזרעאל, תוכלו ליהנות מרכיבה כיפית שלכם ושל ילדכם על כל כלי רכב קטן. במאגר תפגשו שדות ירוקים, ציפורים מרהיבות וטבע מקסים.

לסיכום, טרקטורונים לילדים מהווים פתרון מולם עבור הורים שרוצים להעסיק את ילדיהם כמו גם לצאת לטיול נפלא עם כל המשפחה. בכך ניתן לתור את הארץ ולבלות זמן איכות עם האנשים שאוהבים.