היעד הכי מפתיע: מה עושים בסרילנקה?

סרילנקה

סרי לנקה זוכה בשנים האחרונות להתעניינות הולכת וגוברת מצד ישראלים שמחפשים יעדים אקזוטיים. אם אתם מחפשים יעד שיעניק לכם את היכולת ללמוד לגלוש, לנוח, להשתזף כמו גם להכיר אנשים מכל העולם – אין ספק כי סרי לנקה היא היעד הבא שלכם, וזאת בשל היותה מדינה מתפתחת וצעירה הידועה בהכנסת האורחים המצוינת שלה כמו גם בתיירים שמגיעים מכל רחבי העולם ואשר פוקדים את החופים עוצרי הנשימה עם שקיעות כתומות-ורודות וכן אווירה כיפית שאותה לא ניתן למצוא בשום מקום אחר. רגע לפני שאנחנו נספר לכם מה אפשר לעשות שם, זה הזמן להבין איך מוציאים ויזה.

הוצאת ויזה לסרי לנקה – כל מה שרציתם לדעת רגע לפני הזמנת הכרטיס

כאמור, סרי לנקה מהווה את אחד מיעדי החופשה המובילים, בייחוד לאור היותה מדינה זולה יחסית כמו גם כזו שמספקת שפע של אטרקציות ופעילויות אותן ניתן לשלב במסגרת החופשה. תהליך שחייב לבצע לפני הטיסה הוא הוצאת ויזת תייר, כאשר ביחס למדינות אחרות סרי לנקה נחשבת למדינה מקלה מאוד בתהליך. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר Online ETA Application, למלא את הפרטים הכוללים שם ושם משפחה, מין, מספר דרכון וכן לציין האם התחסנתם. נכון לעכשיו סרי לנקה איננה מקבלת תיירים שלא התחסנו, וצריך לדעת את זה לפני שאתם מזמינים כרטיס.

לאחר שהשלמתם את מילוי הפרטים הבקשה מוגשת לרשויות ולרוב מאושרת, כאשר ויזת תייר ניתנת למשך תקופה של 30 יום מרגע הכניסה. חשוב לציין כי עוד במעמד מילוי הפרטים תידרשו לשלם 35 דולר אגרה, וזאת כחלק מהליך בירוקרטי הנדרש מכל תייר שרוצה להגיע ולבקר במדינה. אם אתם מתכננים טיול ארוך יותר, ניתן להגיש בקשה נפרדת דרך האתר או דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום של הוצאת ויזות, כל זאת מתוך מטרה להמשיך ולבלות במדינה היפה הזו שבמזרח הרחוק לפרק זמן ארוך יותר. לאחר קבלת האישור השלב הבא הוא להדפיס את הוויזה ולהביא אותה איתכם לשדה התעופה, מאחר וללא התצלום לא תוכלו לעלות לטיסה או להיכנס למדינה.

מה אפשר לעשות בסרי לנקה?

רוב הישראלים שמגיעים לסרי לנקה מגיעים בשביל החופים היפים המציעים מגוון רחב של פעילויות ספורט מים הכוללות בין היתר גלישה, סאפ ועוד. בנוסף, בסרי לנקה תוכלו לקחת חלק בקורסים שונים כמו קורס מדיטציה, מיינדפלוס, יוגה, פילאטיס בעלות כספית נוחה ומשתלמת. בנוסף, בסרי לנקה אתרי טבע עוצרי נשימה ועל כן מומלץ בהחלט לצאת לטיולים רגליים או באמצעות ג'יפ, כל זאת מתוך מטרה לחוות את סרי לנקה במלוא עוצמתה. עם הנופים והחופים עוצרי הנשימה, אין ספק כי סרי לנקה היא יעד אותו אסור לפספס, בייחוד לאור עלויות המחייה הזולות המאפשרות חופשה מפנקת – מבלי לקרוע את הכיס.