שימו לב: יש תוכנה לחברות ליסינג והשכרת רכב שכל חברה חייבת להכיר

חברות ליסינג והשכרת רכב, זקוקות למערכת טובה עבור ניהול משאבים. מדוע? ומה לגבי התאמת המערכת, ספציפית לצרכי חברות במגזר זה?

ניהול משאבים כמפתח לייעול

ERP או Enterprise Resource Planning הן מערכות ניהול משאבים וותיקות וחשובות מאוד בעולם העסקים. למרות זאת, לא כל עסק משתמש בהן. הסיבה לכך, היא בין השאר שמדובר באתגר לא קטן, להתאים מערכת כזו למגזרים ספציפיים ולעסק הספציפי. מצד שני, ניתן לעשות זאת באמצעות מערכת שפותחה במיוחד לזה, דוגמת תפנית של מטריקס. מערכת ניהול משאבים שמותאמת למגזר שלכם ולכם ספציפית כעסק, תאפשר לכם לפעול באופן היעיל ביותר. תפנית מותאמת מראש עבור חברות ליסינג והשכרה, כמו גם עבור חברות יבוא ושיווק מוצרי צריכה, גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב, אשראי חוץ בנקאי, מרכזים רפואיים וקמעונאות. מעבר לכך, היא מספקת גם מודולי ניהול גנריים, בהם מודולי ניהול פיננסי, ניהול קשרי לקוחות (CRM), ניהול לוגיסטי וכן ניהול מכירות ושירות.

ניהול צי רכב

רישום פרטי הרכבים, היסטוריה ומצב נוכחי. כולל קילומטראז', התקנות, טיפולים, נסיעות בכביש 6 ושימוש בדלקנים.

המערכת אף תוכל לספק לכם התראות חשובות, דוגמת התראה על טיפול קרוב.

ניהול מכירות והשכרה

מערכת תפנית מאפשרת לכם לנהל במרוכז את הטיפול בלידים, במחירונים, הזמנות, חוזים, התחשבנויות מול לקוח ואף הליכי גבייה מולו.

ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה

ניהול רכש, מלאי, קטלוגים, פעילויות הפצה ושירות. כולל יכולת להיעזר לשם כך במסופונים, מסופי RF וקוראי ברקוד.

ניהול שרות

המערכת תאפשר לכם לבצע ביעילות ניהול אנשי שטח וטכנאים ואף לקבל מהם דיווחים מהשטח. היא מקלה על ניהול הסכמי שרות ועל ניהול מחזור חיים של קריאות שרות. תוכלו במידת הצורך לנהל באמצעותה גם מרכזי שרות, כולל ניהול תורים, קליטת רכבים ושיבוץ רכבים למחלקות. תוכלו לאסוף דיווח Clock מרצפת מוסך, לנהל משימות ואירועים ולנהל מחסן בזמן אמת.

ניהול קשרי הלקוחות

באמצעות מודול ניהול קשרי הלקוחות (Customer Relationship Management), תוכלו לנהל במרוכז את כל פרטי הלקוחות והפעילות מולם. המודול אף יסייע לכם בביצוע פעילויות שימושיות שונות, דוגמת ביצוע סקרים או ניהול קמפיינים שיווקיים.

שימו לב: יש תוכנה לחברות ליסינג והשכרת רכב שכל חברה חייבת להכיר

ניהול פיננסי

תפנית מסייעת גם בניהול הפיננסי של החברה. היא מציעה מבחינה זו בין השאר, ניהול תקציב ובקרה תקציבית, ניהול ספר ראשי, ניהול חשבונאי ברמה רב חברתית, שנתית ומטבעית, ניהול לקוחות וגבייה, התאמות בנקים, ניהול ספקים ותשלומים, התאמת כרטיסי אשראי ודו"חות כספיים.

עוד על המערכת

מעבר להיבטים ספציפיים אלה, עוד כמה נקודות שכדאי לדעת הן:

– תפנית מציעה מענה ייעודי לצרכי המגזרים שהיא מותאמת עבורם. מענה זה, הוא פתרון ייחודי ובסט אוף בריד בתחומו.

– היא מותאמת גם עבור שורת מגזרים נוספים, בהם ניהול מרכזים לוגיסטיים, חברות שירותים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, בתי דיור מוגן, מוצרי גמר לבית (ריצוף, קרמיקה, סניטציה) ועוד.

– המערכת מאפשרת להפיק בקלות דו"חות ושאילתות, לפי הצורך.

– מפתחת המערכת, חברת מטריקס, היא חברת טכנולוגיה וותיקה ובולטת. חטיבת המערכות העסקיות שלה

מרכזת מזה מעל לשני עשורים את הפיתוח של תפנית. תודות לריכוזיות זו, מתקבלת אינטגרציה מלאה בין כל מרכיבי הפתרון. תפנית מבטאת מחקר מתמשך של הדרישות המיוחדות בשוק המקומי והיא עוברת העשרה מתמדת עם שיפורים והוספת יכולות.

– מדובר במערכת אשר מתאימה רק לעסקים בינוניים וגדולים.

לסיכום

כדאי בכל חברת ליסינג והשכרת רכב, להיות מודעים לאפשרות החשובה של התייעלות באמצעות מערכת תפנית.