נוסעים לאטרקציות הכי מגניבות בחו"ל? טיפים לצילומים יפהפיים עם גו פרו

מתכננים בקרוב טיול בחו"ל עם הרבה אטרקציות מדליקות? ובכן – זה לא משנה אם לקראת טיול גלישה מחוף לחוף בהוואי, נוסעים למזרח לצלם נופים או מקדשים או מכוונים דווקא לטיול אורבני באחת מבירות אירופה, תיעוד של הטיול זה משהו שאתם אומנם לא חייבים לעשות, אבל בהחלט שווה לכם אם אתם רוצים ליצור זיכרונות יפים לשנים שיבואו. וכשמדברים על תיעוד של טיולים ובפרט תיעוד של אטרקציות, אי אפשר שלא להזכיר את מצלמת הגו פרו, אחד מהפריטים הנוחים ביותר למי שרוצה לצלם ברמה מקצועית הכי גבוהה שיש. אם כבר יש לכם מצלמה כזאת, ודאו שהיא מוכנה לקראת הטיול שלכם, ואם מתכוונים להסתמך על המצלמה של הטלפון החכם, אנחנו ממליצים בחום לשקול זאת שוב ולבחון את האפשרות להתחדש בנקודה הזאת במצלמת גו פרו חדשה. לקראת הטיול שלכם ובמידה ואכן תצליחו לדאוג למצלמת גו פרו איכותית, אנחנו רוצים לתת כמה טיפים שיעזרו לכם להוציא את התמונות הכי יפות שיש. בהצלחה!

כרטיס צילום איכותי

טיפ חשוב שלא קשור באופן ישיר לאיכות התמונות, אבל כזה שחייבים להקפיד עליו אם אתם לא רוצים להיתקע עם מצלמה שלא עובדת באמצע הטיול. גו פרו היא מצלמה חזקה מאד וככזו היא צריכה כרטיס זיכרון חזק שניתן יהיה לשמור עליו את כל המידע ורצוי לקנות כרטיס במהירות Class 10 לכל הפחות. אגב, אם אתם מחפשים מצלמת גו פרו איכותית, החנות הזו היא היבואן הרשמי של המוצר ותוכלו לרכוש דגמים שונים במחירים משתלמים, וגם לחפש מוצרים שכבר מגיעים עם כרטיס זיכרון חזק ואיכותי.

צילום יציב

האפשרויות הבסיסיות לצילום בגו פרו הן צילום ידני רגיל או שימוש במקל מותאם והן בהחלט אפשרויות מצוינות, אבל חשוב לדעת שבאופן הזה לא ניתן לקבל תמונה יציבה במאת האחוזים, לא משנה עד כמה תנסו להחזיק את המצלמה ללא תזוזה. אם אתם מעוניינים בתמונה יציבה מאד, הרעיון הטוב ביותר הוא לחבר אותה בצורה מסוימת לראש, וכך אגב גם תוכלו להגדיר מצבי צילום אוטומטי ולא תצטרכו להפעיל בכל פעם את המצלמה בעצמכם. אם אתם הולכים אל אטרקציה של נהיגת שטח, רכיבה על אופניים או ספורט ימי ומתכוונים לחבוש קסדה על הראש, שווה לברר לגבי אביזרים לקיבוע המצלמה לקסדה.

נוסעים לאטרקציות הכי מגניבות בחו"ל? טיפים לצילומים יפהפיים עם גו פרו

צלמו ברגעים החשובים בלבד

הטעות הבסיסית של משתמשי גו פרו מתחילים היא צילום רצוף לאורך זמן. כך יוצא שנשארים לבסוף עם הרבה מאד חומרי גלם של שעות ארוכות, ומעט מאד שוטים וטייקים מעניינים. כשמדובר על אטרקציות שונות, זה בהחלט יכול להיות מתסכל בשלב העריכה ובהחלט אין צורך לצלם כל רגע ורגע. אם מתאפשר לכם, הפעילו את המצלמה רק ברגעי האמת וכך תחסכו לעצמכם הרבה מאד זמן ומאמץ כשתחזרו מהטיול.

בדקו את מזג האוויר

מצד אחד, מזג האוויר חשוב לתנאים אופטימליים לצילום, ואם תבדקו מראש כי בימי הטיול השונים מזג האוויר מתאים, תוכלו להבטיח צילומים איכותיים. מצד שני חשוב מאד לזכור, שמזג אוויר סוער הוא לאו דווקא לא מתאים והרבה פעמים דווקא כאשר מזג האוויר סוער, אפשר להשיג צילומים יפים ומיוחדים הרבה יותר. מה שחשוב לבדוק הוא שהראות טובה ושאין יותר מדי גשם שיפריע לצילומים.

לסיכום – אם תכינו את עצמכם מראש לקראת הטיול, תדאגו למצלמה איכותית ותעקבו אחר הטיפים החשובים, תוכלו גם אתם לצאת עם סט צילומים איכותי ושווה במיוחד!