איך לשמור על טיפוח עור הפנים גם כשנמצאים בחו"ל?

מתכננים לטוס לחו"ל למטרת עבודה או חופשה? אסור לשכוח כי גם כאשר אנו בחו"ל חשוב מאוד לשמור על טיפוח עור הפנים. כיצד תעשו זאת ללא מאמץ? להלן הפרטים.

טיפוח בעת שהייה בחו"ל: כך תשמרו את שגרת הטיפוח באופן קל ופשוט

טיפוח עור הפנים הוא חיוני הן בעבור נשים והן בעבור גברים, כאשר בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד המודעות הציבורית בעבור טיפוח עלתה באופן משמעותי. שהייה בחו"ל לצורך חופשה או עבודה איננה מבטלת את החשיבות של שגרת הטיפוח של כל אחד מאיתנו, ולחשוב חשוב להיערך מראש עוד בארץ. בשלב הראשון מומלץ לרכוש תיק נסיעות עמו תוכלו לנוע בקלות ולהשתמש בו לצורך שימור שגרת הטיפוח. בתיק חייבים להיות מוצרים בהם אתם משתמשים ביום יום, כולל סבון פנים, קרם לחות וכן תוספי תזונה. עם קולגן פלוס לעור הפנים תוכלו לשמר את שגרת הטיפוח בקלות, ולהעניק לעור שלכם בוסט של אנרגיה וחיונית. מדובר בתוסף אשר אותו ניתן לקחת לחו"ל, ובכך לשמור על האלסטיות של העור.

איך לשמור על טיפוח עור הפנים - גם כשנמצאים בחול

קבלת הנחיות מהקוסמטיקאית לצורך שמירה על שגרת הטיפוח בחו"ל

בעת שהייה בחו"ל אנו נוטים להתפזר מעט, בעיקר כאשר מדובר בחופשה. אולם, מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם דווקא לשדרג את שגרת הטיפוח שלכם ולהעניק לכם את הזמן שאין לכם בארץ לצורך בדיקת מוצרים והשקעה יתרה בכל הקשור לטיפוח. בכדי שתוכלו לשמור, שמרו לכם במהלך השהייה זמן בבוקר ובערב לצורך טיפוח. הגדירו את הזמן הזה כזמן טיפוח אישי, במסגרתו תשתמשו בתכשירים אותם הבאתם לארץ וכן תוודאו כי אתם מעניקים לעור שלכם את הטיפול המגיע לו. כל עיכוב בטיפוח עור הפנים עשוי לגרום להופעה של פצעים, פיגמנטציה או נזקים (בעיקר אם אתם חשופים לשמש) ולכן הקפדה על רכישה של מוצרים דרך הקוסמטיקאית מהווה דרך מצוינת בעבור הימנעות מהנזקים. תוכלו לבקש לפני הנסיעה הנחיות מדויקות לגבי סדר השימוש במוצרים, כך שתוכלו להיעזר בהנחיות בשגרת היום יום שלכם בחו"ל.

שגרת טיפוח: גם בטיסה

טיפוח עור הפנים חייב להתבצע כבר בטיסה, באמצעות תכשירים ייעודים וכן שתייה מרובה של מים. השהייה בחלל סגור גורמת לנזקים אדירים לעור הפנים, בייחוד כאשר הטיסה ארוכה. חשוב להסיר את האיפור לפני הטיסה, ולהשתמש בסרום בכדי להעשיר את עור הפנים ולהעניק לו לחות הכרחית. באמצעות בקבוק מים מיסלרים ניתן להעלות את רמות ה PH  לצורך רענון הפנים וכן בכדי לספוח את השומן והלכלוך על העור. במידה ואתם סובלים מעור יבש, מומלץ להשתמש בתכשיר עשיר בלחות אשר יאפשר לכם להתגבר על היובש ולהגיע ליעד כאשר אתם רעננים, כך שהייה שלכם תהיה נעימה וכיפית – מבלי לגרוע מאיכות עור הפנים.

כדאי לקרוא: 5 פריטים שאתם חייבים לקחת אתכם לחופשה אקזוטית