טיול בארץ על שני גלגלים: מקומות מיוחדים שאפשר להגיע אליהם באופנוע

בעבור רוכבי אופנועים, יציאה לטיול המתבצע באמצעות רכב דו גלגלי מהווה הזדמנות מצוינת לצאת למרחבים הפתוחים ובהתאם לכך להוביל ליצירה של טיול רכיבה מהנה ובעל פוטנציאל אדיר מבחינת היכולת לעצור בנקודות תצפית שונות כמו גם לקבל גישה לאתרים שקשה מאוד להגיע באמצעות הרכב. בשביל לסייע לכם לארגן את הטיול המושלם, בחרנו להציג את המקומות הכי מיוחדים שאפשר להגיע אליהם באופנוע, ממש כאן בישראל. מוכנים? בואו נצא לדרך!

כביש 211

אחד מהכבישים הבודדים בארץ שנותר ללא תנועה מסיבית של רכבים הוא כביש 211 המתחיל בצומת טללים ומסתיים בסמוך לגבול מצרים. בעבור רוכבי אופנועים, מדובר בהזדמנות מצוינת ליצירה של רכיבה המתבצעת במרחב פתוח עם נוף עוצר נשימה של המדבר, כאשר ניתן לעצור בדרך בתחנות כמו למשל אנדרטת הקומנדו הצרפתי. רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, תוכלו להתעניין במחיר ביטוח אופנוע באתר של אודי כגן, ובהתאם לכך לרכוש ביטוח במחיר אטרקטיבי.

רמת הגולן

אם אתם מתכננים להגיע לאזור הצפון, אין ספק כי אחד מהמקומות המיוחדים ביותר הוא אזור רמת הגולן. מדובר באזור שעבר בשנים האחרונות פיתוח מסיבי של תשתיות מתוך מטרה להתאים את ההגעה לאזור גם לבעלי אופנועים, כאשר ניתן לנצל את המרחבים הפתוחים ואת היערות לטובת טיול המשלב גם רכיבה אבל גם טיול קמפינג מוצלח המתבצע ביחד עם רוכבים נוספים.

 

 

מכתש רמון

אזור יפהפייה שזוכה לביקוש אדיר מצד תיירים מהארץ כמו גם מהעולם הוא מכתש רמון. בעבור רוכבי אופנועים מדובר בהזדמנות מעולה לצאת לדרך וליצור חווית רכיבה המתבצעת בתוך נקיקים אשר מאפשרים לכם לראות את הצורות הגיאולוגיות המרהיבות שנוצרו בצורה טבעית, כאשר הגישה למקום מתבצעת מהכניסה לעיר אילת, ועל כן מומלץ לתכנן מראש את ההגעה כך שתוכלו להוביל ליצירה של טיול המתבצע על שני גלגלים במקום מיוחד וקסום שכמותו לא ניתן לראות בשום מקום אחר.

סובב כינרת

הקפת הכינרת באמצעות אופנוע מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם לארגן טיול שיכניס בכם אנרגיה ואף יאפשר לכם לראות את הנוף עוצר הנשימה של הכינרת שהפכה בשנים האחרונות לאטרקציה תיירותית בקרב רוכבי אופנועים בזכות שבילים המקיפים את אזור הכינרת ומאפשרים לעצור למנוחה בנקודות תצפית, כל זאת מתוך מטרה לנצל את המרחבים הפתוחים של הכינרת לטובת רכיבה מהנה ואפילו מאתגרת.

מעיין עמק יזרעאל

אזור יפהפייה שבו תוכלו לרכוב עם האופנוע הוא אזור עמק יזרעאל וספציפית אזור המעיינות אשר נחשב לאזור יפהפייה ומרתק במיוחד, וזאת בשל מרחבים פתוחים וכן כבישים מסודרים שבהם ניתן להוביל ליצירה של חווית נסיעת שטח מאתגרת ומהנה. אזור זה הוא אזור מבוקש מאוד בעבור רוכבים בשל נקודת התצפית המרהיבה המשקיפה אל עבר שמורת עין גדי, כאשר ניתן לשלב במסגרת הנסיעה גם טיול שטח המתבצע באמצעות קמפקינג שישדרג לכם את הטיול ויהפוך אותו לבלתי נשכח, בייחוד בעבור רוכבי אופנועים שמגיעים עם המשפחות לאזור השוקק הזה.

לסיכום

טיול רכיבה על אופנוע כאן בישראל מאפשר לכם להוביל ליצירה של טיול רכיבה מהנה ואתגרי כאן בארץ. יחד עם זאת, לפני שאתם ממהרים להכין את האופנוע, מומלץ לבצע רכישה של ביטוח כמו גם לבחון את מזג האוויר, כל זאת מתוך מטרה להוביל לניצול מקסימיל של הזמן שלכם ובהתאם לכך גם למצות את הטיול ולהפוך אותו לחוויה משמעותית ובלתי נשכחת, בין אם אתם מתכננים לרכב לבדכם או ביחד עם קבוצה של רוכבים.