טיול קראוונים ארוך: כל הדרכים הדיגיטליות לשמור על קשר עם המשפחה

החלטתם כך באמצע החיים לקחת הפסקה מהכול ולשבור את השגרה? הגיע הזמן לארוז את הילדים ואת כל החפצים החשובים ולעשות משהו קצת אחר? פשוט רוצים לראות את העולם? מעולה, עשיתם החלטה מעולה ואם בחרתם בנקודה על רחבי הגלובוס ואתם רוצים לשכור או לקנות קרוואן ולעשות טיול ארוך ומקיף, צפויה לכם בלי ספק חוויה מדהימה ואתם הולכים לראות נופים עוצרי נשימה, להכיר אנשים חדשים ותרבויות שונות ולהתמודד גם עם אתגרים שבסיומם תצאו חזקים יותר כמשפחה. אחד הדברים החשובים בטיולים כאלו, לצד החלקים הטכניים כמובן, הוא לשמור על קשר עם המשפחה והאנשים הקרובים שנשארו בארץ. אתם עתידים לגלות שהתמיכה שלהם והעניין בטיול שלכם יהפכו אותו למהנה ומשמעותי הרבה יותר והיא נחוצה מאד. כך תוכלו לשמור על תקשורת טובה איתם.

דאגו שיש להם חיבור טוב לאינטרנט

לפני שאתם מתקדמים ומתחילים בטיול לכם, חשוב לוודא שהאנשים הכי חשובים לכם ובמיוחד אלו שלא כל כך בקיאים בתפעול אינטרנט, מחוברים לחיבור חזק ויציב. חוות דעת על ספק אינטרנט ITC למשל מראות כי בשיחות זום ובשיחות וידאו בווטסאפ, הייתה תקשורת טובה גם בשיחות לחו"ל למי שהתחבר דרך הספק הזה. על כן מומלץ בהחלט לחבר את האנשים היקרים לכם שלהם יש אינטרנט חלש לספק הזה או לספקים מומלצים אחרים. בעיקר חשוב לוודא כי ההורים שלכם מחוברים בחיבור טוב ויציב.

טיול קראוונים ארוך - כל הדרכים הדיגיטליות לשמור על קשר עם המשפחה

הקימו בלוג באינטרנט

דרך מצוינת לעדכן את כולם בבת אחת במה שעובר עליכם בטיול מבלי שאף אחד ירגיש מקופח, היא לנהל בלוג ואפילו וולוג (בלוג וידאו) שמתאר את החוויות שלכם. תוכלו לספק שם מידע על המקומות בהם ביקרתם, לראיין מקומיים שפגשתם והסבירו לכם פנים, לקבל עצות מחברים ברשת שכבר ביקרו במקום על מקומות שווים בקרבתכם וכמובן תצרו לעצמכם ככה זיכרונות שילכו אתכם לעוד שנים רבות. גם כאן, כדי לצלוח את המשימה הזו בשלום, חשוב להיות מסודרים במובן הטכני. ספק אינטרנט ITC וחברות אינטרנט מנוסות וותיקות יספקו לכם את הקרקע הטובה ביותר לתיעוד החוויות שלכם כך ששום דבר לא יתפספס.

גבו את כל הזיכרונות שלכם

במהלך הטיול הזה אתם הולכים כנראה לצלם הרבה מאד תמונות וסרטוני וידאו שכנראה יתחלקו בצורה שווה יותר או פחות בין מכשירי הטלפון הנייד שלכם ושל שאר בני המשפחה. במקום לתת למידע ללכת לאיבוד עם מכשירים שמתקלקלים או מוחלפים, מומלץ לעשות סדר אחת לחודש בערך ולרכז את הדברים החשובים והמעניינים מהמכשירים של כולם במקום אחד. עדיף לגמרי לרכז הכול בענן ויש ספקי אינטרנט כמו ITC למשל המאפשרים את האחסון הזה. לכן שווה לבחור בספק איכותי כזה מבעוד מועד שיבטיח שכל הזיכרונות היפים מהתקופה הזו יישארו אתכם לעוד שנים ארוכות.