הכל על קונסיירז'

מהם שירותי קונסיירז'? למי הם מתאימים? וכיצד הם יכולים להקל על חייכם בהתנהלות בחול? כל התשובות, בהמשך.

אם השם קונסיירז' מעלה בכם קונוטציה של שוער בבית דירות יוקרתי בחו"ל אשר עסוק בתחזוקת הבניין והניקיון שירותים לדיירים, הרי שאתם צודקים כי שירותים כאלה נקראים שירותי קונסיירז'.

עם זאת למושג זה שרבים מבטאים גם כשירותי קונסיירג, נוגע גם לסיוע בכל הנוגע לשהייה בארץ זרה החל שירותי ליווי בשדות התעופה עד לשירותי הסעות ושירות בבית המלון.

בנוסף שירותי קונסיירז נועדו על מנת להקנות את כל המידע העירוני והחוויתי לתייר או לאיש העסקים המגיע למדינה חדשה.

קונסרייז'

 אז מה כוללים שירות קונסיירז'

שירותי קונסיירז' הם כאלה המסופקים על ידי אנשי מקצוע שמכירים את כל הדרכים להקנות שירות מושלם לאנשים מכל סוג המגיעים לארץ חדשה.

שירותים כאלה כוללים: ליווי בשדה התעופה, סיוע במציאת אתרים לבילוי ושלל אטרקציות, איתור מסעדות טובות, סיוע באיתור בית מלון, איתור מוניות ועוד.

שירותים כאלה מתאימים  למי שמעוניין בליווי צמוד בעת הגעה אל מדינה אחרת והם מתאימים לשדרוג כל פגישת עסקים, חופשה או ביקור בארץ אחרת.

כיום קונסיירז' מאפשרים מענה על כל שאלה, איתור של כל מקום שחפצים בו, סיוע ברכישת כרטיסים למגוון אטרקציות כמו גם הופעות, איתור של בניינים או מקומות שבהן מתקיימות פגישות עסקים וכדומה.

שירותים אלה מתאימים גם לשעות חירום כמו למשל בזמן איתור מזוודות אבודות, קיצור תורים, ליווי בחקירה משטרתית בארץ זרה או בחקירה בשדה התעופה, ליווי בשימוש במוסדות בריאות ועוד.

מי מקנה את השירותים?

שירותי קונסיירז מקנים צוות או אדם אשר מכירים את האזור שבו הם מציעים את השירותים במידה רבה ובאופן אבסולוטי. שירותים מסוג זה ניתנים גם בארץ והם נמצאים בעיקר בארצות מפותחות כמו אירופה או ארצות הברית.

חשוב לדעת כי קונסיירג היא שירות שניתן על ידי מומחים לאזור שבו אתם מגיעים המכירים גם את עולם התיירות באזור וגם את עולם המקומיים.

באמצעות שירותי הקונסיירז, ניתן ליהנות מכל מה שעולם התיירות מציע, בין אם מדובר במסלולי טיולים, הזמנות כרטיסים לינה במלונות יוקרתיים או כאלה המציעים מחירים אטרקטיביים ועוד.

למי מתאימים השירותים?

כפי שהזכרנו, שירותי קונסיירג' מתאימים כמעט לכל אחד שהאנשים שבדרך כלל משתמשים בשירותים הם אנשי עסקים, אנשים שהגיעו לטיול זוגי ולבילוי רומנטי, לאישים ואושיות חשובות, כמו גם אמנים, ראשי ממשלות, אנשי עסקים ועוד.

כיצד מקבלים את השירותים?

את שירותי הקונסיירז יש לשכור עוד לפני הטיסה וזאת כדי להבטיח כי תזכו לליווי בזמן הנחיתה כבר לפני הכניסה למדינה שאליה נסעתם. כדי לעשות זאת בצורה הטובה מכל יש לבחור בחברה המעניקה שירותים כאלה, למלא את טופס הבקשה, או ליצור קשר עם החברה אשר מצעיה את השירותים בשעות העבודה המקובלות במדינה שאליה אתם טסים. בכך תוכלו לבלות בצורה אטרקטיבית ולהגיע לכם מקום ויעד בדרך אפקטיבית ונכונה.