כל מה שרציתם לדעת על השירות שמגיע לכם לפני הטיסה!

אם תורים ארוכים בשדה התעופה תמיד ייאשו אתכם, ואם המחשבה אשר בה אתם מדמיינים כיצד אתם נלחמים על הדרך  לשמור על תורכם בדרך לצ'ק אין מול ה'המון הזועם' שמנסה לעשות זאת מולכם, גורמת לכם לחרדה וחלחלה – חשוב שתדעו כי כיום ישנו שירות טרום טיסה שמאפשר חסכון בכלל הפרוצדורה המעיקה.

אבל מהו בכלל שירות טרום טיסה? מתי אפשר להזמין אותו? ואיזה חברות תעופה מאפשרות אותו ללקוחות שלהן? הכל בהמשך.

שירות טרום טיסה

שירות טרום טיסה הינו כזה שהושק בשנים האחרונות והוא מקנה לרבים את היכולת ליהנות מקיצור מזני המתנה ועליה למטוס בצורה יעילה. שירות זה כולל הזמנת בודקים ביטחוניים של רשות שדות התעופה עד אליכם לבית, ביצוע צ'ק אין למטוס כבר בבית, דרך בדיקות של דיילי הקרקע, וביצוע כלל התהליכים הנעשים בדרך כלל בתורים הארוכים אל הדלפקים של שדה התעופה.

במסגרת השירות יכלים הטסים להזמין את הבידוק בזמן שנוח להם, ליהנות מבדיקת המזוודות בבית והובלתם המזוודות אל שדה התעופה תוך ביצוע בדיקה של כלל הכרטיסים והדרכונים בבית או במשרד.

כמה עולה השירות?

נכון להיום שירות טרום טיסה עלותו 549 שקלים לבדיקה של עד 5 נוסעים ו5 מזוודות, כאשר שהזמן שנחסך בעת קבלת השירות יכול לשמש רבים לעבודה, או לארגונים שונים לפני הטיסה.

באיזה אזורים אפשר לקבל שירות טרום טיסה?

בעבר ניתן להזמין את השירות לנוסעים רק באזור המרכז ובאזור ירושלים, כאשר עם הזמן התרחבו אזורי השירות וכיום ניתן להזמינו מחיפה עד באר שבע, כאשר בשל כך ויותר ויותר אנשים ברחבי הארץ יכולים ליהנות משירות זה.

לשירות טרום טיסה מגוון יתרונות ביניהם: קבלת יותר זמן שינה לפני הטיסה, אי המתנה בתורים שבשדה התעופה, כמו גם הנאה מהעדר מטען כבד בזמן ההמתנה בשדה התעופה.

איזה חברות מספקות את השירות?

כיום ישנם כמה חברות טיסה ישראליות המספקות את שירות טרום טיסה, אל על, וישראייר הן כאלה שידוע כחברות המקנות את השירות.

מתי אפשר להזמין טרום טיסה?

שירות מסוג זה ניתן להזמין מרגע הזמנה ורכישת כרטיסי הטיסה ויש לעשות זאת האתרים הייעודים לכך ומחברות המספקות את השירות.

ולמי השירות  מתאים?

שירות טרום טיסה הינו כזה שיש לו ביקוש גבוהה בעיקר בשל החיסכון שהוא מקנה והמחירים האטרקטיביים שלו. בשל כך הוא נחשב בעל ביקוש גבוהה בקרב שלל אוכלוסיות החל מאנשי עסקים, משפחות עם ילדים ואוכלוסייה בגיל השלישי.

באמצעות שירות זה אפשר לדלג על התורים הארוכים ולהגיע אל הטיסה בקלות תוך שהשירות ניתן ללקוחות של כל חברות הטיסה הישראליות ובקרוב גם ללקוחות חברות טיסות זרות.

את השירות אפשר להזמין כבר מרגע הזמנת הטיסה, כאשר ישנם מבצעים שונים של מועדוני הנוסע המתמיד שמקנים את היכולת לשלם פחות על שירות זה.