השכרת רכב משוריין

השכרה של רכבי שרד או של רכבים משוריינים היא כזאת אשר נחשבת פופולאריות בעיקר בהגעתם של אנשים שנחשבים VIP אשר זקוקים לליווי צמוד ולרכב משוריין.

אבל מהם הרכבים המשוריינים? איזה סוגים של רבים ישנם? ולמי הם מתאימים? כל המידע שיעזור לכם לקבל מקסימום הגנה בהמשך.

השכרת רכב משוריין

כיום אחת מהדרכים להקנות שירות מושלם כמו גם הגנה מושלמת לאנשים מסוגים שונים וכאלה שנמצאים בתפקידים שונים, היא באמצעות השכרת רכב משוריין הלוא הוא רכב שרד.

רכבים כאלה הם ממוגנים ומשוריינים נגד שלל פעולות בין אם מדובר בפעולות איבה, במהומות, הטרדות של אישים ואמנים, כמו גם רכבים שנודעו להסעות לאירועים, לפגיעות עסקים, כנסים ועוד.

רכבים מסוג זה מקנים את היכולת להתמגן כנגד כדורים, נגד אבנים, אש וכל מה שעלול להוות איום על רכב, תוך שישנם שירותי השכרת רכב משוריין אשר מציבים נהגים מנוסים ומאבטחים לזמן הנסיעה.

בנוסף מיגון שמגיע לידי ביטוי ברכב עשוי מסגסוגות מיוחדות של מתכות ופלדה, מחלונות ממוגני ירי וחלונות כהים, הוא גדוש באמצעי מיגון שישנם ברכב עד למאבטחים הצמודים והנהגים המיומני. כאשר מיגון מסוג זה מתאים לכל אדם בין אם מדובר באישיות מדינית חשובה, באח"ם, באמנים שמגיעים לארץ, ראשי מדינות ועוד.

אז לאיזה מצבים מתאימים רכבים ממוגנים ירי ומשוריינים?

ישנם כמה סיטואציות נפוצות אשר בגינן בוחרים רבים ברכבי שרד, ביניהם:

שירותי VIP בשדות התעופה

אם אתם זקוקים לשירותי VIP בשדה תעופה, לאמן, לאדם חשוב, לאח"מ, פוליטיקאי ועוד, רכב שכור יצטרף לשכר שירותי הקונסיירז' הפופולאריים בשדה התעופה כמו שירותי תרגום, שירותי קבלת האורח, סיוע במעבר בביקורת דרכונים ועוד.

סיורים מודרכים

אם אתם יוצאים לסיורים מודרכים כמו באזורי הגדה, השטחים ושאר אזורים שנחשבים מסוכנים: חשובים להצטייד ברכב שרד ובמאבטחים שיסייעו לקבל מקסימום אבטחה בעת הסיור.

אבטחת אישים בנסיעה אל השטחים

אבטחת אישית לראשי מדינות, פוליטיקאים, אנשי צבא ועוד, כולם נעשים על ידי הצמדה של מאבטחים אישיים והשכרה של רכבי שרד. הרכבים הממוגנים מתוככנים לעמוד בפעולה חבלנית שעלולה להתרחש בשטחים, ולכן הם נחשבים בטוחים.

מעולה לאנשי עסקים

אם אתם אנשי עסקים אשר רוצים לבטח את הנסיעות שלכם, אם יש לכם סכסוכים לא פתורים או שאתם רוצים להעניק רושם מיוחד על אנשי עסקים אחרים בפגישות ובכנסים: רכבים משוריינים יאפשרו לכם את הרושם הנכון.

אז איזה סוגים של רכבים ישנם

כיום חברות ההשכרה השונות מציעות שלל סוגי רכבי שרד ביניהם: רכבי SUV מרווחים, אוטובוסים ומסחריות ממוגנות, ג'יפים מפוארים ומשוריינים ואף רכבי יוקרה ממוצגים הממוגנים ומשוריינים בכל זמן.

באמצעות הרכבים ניתן להגן על אמנים בעת הפקת הופעה או מופע בארץ, או לארגן סיור לאדם שמגיע מחו"ל וחשוב לכם שיהיה מוגן. בכל מקרה לפני ההשכרה חשוב לבחון שלל חברות המציעות את השירות תוך שיש לבחור בחרה האמינה, המקצועיות והמומלצת ביותר על ידי לקוחות.