השכרת רכבי יוקרה

ג'יפ מפואר, רכב וינטג", לימוזינה, רכב ספורט, רכבי מנהלים ועוד: כל אלה ואחרים הינם רכבי יוקרה שניתן לשכור לשלל מאורעות.

אבל מתי כדאי לשכור רכבים מזוג זה? ולמה יש לשים לב בעת השכרת רכבי יוקרה? טיפים ומידע שימושי בהמשך.

השכרת רכבי יוקרה

רכב יוקרתי הוא כזה אשר נחשב למושך מאד את העין, והוא מקנה למי שנוסע בו את היכולת לשדר עדכנות, עושר ויוקרה תןך שהרכב מותיר רושם רב.

אבל מתי כדאי לשכור רכב יוקרה?

ישנם כמה וכמה אירועים אשר עבורם כדאי לשכור רכבי יוקרה ביניהם:

חתונה

אם אתם רוצים להגיע אל החתונה שלכם בצורה מרשימה וגם נוחה, כדאי לשכור ליום החתונה רכב יוקרתי. השכרת רכב יוקרה לחתונה מקנה את האופציה להפוך את היום הגדול בחייכם לכזה שאתם מובלים איליו במקסימום נוחות ובסטייל תוך שהרכב, ככל שהוא מיוחד יותר: כך הוא מרשים יותר בזמן הצילומים. כיום ישנם מגוון מכוניות המתאימות לחתונה כמו ג'יפ יוקרתי, לימוזינה, רכב אספנות ועוד.

פגישות עסקים

אם אתם מתכננים פגישת עסקים בה עליכם להרשים את המוזמנים לישיבה או לכל אירוע, חשוב שתשכרו רכב המתאים למפגש. כיום מכונית יוקרתית ומרשימה מהווה חלק בלתי נפרד מהרושם הראשוני שנוצר בפגישות עסקים, ולכן במקרה כזה רכב מנהלים יכול לעשות עבורכם את העבודה.

מסיבות

מסיבת רווקות או רווקים, למסיבת בר מצווה ובת מצווה, מסיבות חברה, ימי נישואין ועוד, כולם כאלה שרכב מרשים ויפה אשר בו ניתן גם לחוות חווית נסיעה כיפית, כמו למשל ג'יפ יוקרתי מסוג האמר או לימוזינה מרווחת,  אשר יהיו חלק בלתי נפרד מהמסיבה. רכבים מסוג זה מקנים את היכולת להתחיל את המסיבה כבר בדרך אליה.

לנסיעות ספורטיביות

חלק מרכבי היוקרה הינם גם רכבי ספורט, כאשר רכבים מסוג זה מקנים את היכולת לנסוע נסיעה ספורטיבית בכבישים המתאימים לכך. מכוניות ספורט ניתן לשכור בארץ או בחו"ל תוך בדיקת הכבישים והמסלולים המתאימים לנסיעה ספורטיבית.

רכב משוריין

בנוסף לרכבים המפוארים ישנם גם רכבים משוריינים וכאלה המתאימים לנסיעות בשטחים שנחשבים מסוכנים לשהות. רכב משוריין כולל בתוכו את כל הדרוש למיגון הנוסעים אך הוא גם נראה בעל מראה מרשים ויוקרתי.

השכרת רכבי יוקרה

אז למה צריך לשים לב לפני ששוכרים רכב?

אם אתם שוכרים רכב יוקרתי או כל סוג של רכב חשו שתשימו לב לכמה דגשים, בזמן ההשכרה ביניהם:

התאמה

בדקו בזמן השכרת רכב כי אתם מתאימים את סוג הרכב לנוסעים. במקרה של השכרת רכב יוקרה לחתונה וודאו כי הרכב מתאים לנוחות הכלה ולחתן כי הוא מתאים בגודלו למלווים ולכל מי שאמור להיות נכוח בנסיעה אל האירוע.

סוג הרכב

ברחו סוג רכב שהנהג יכול לנהוג בו, ושימו לב אם הוא בעל הילוכים אוטומטיים או בעל הילוכים ידניים. וודאו כי הנהג יכול לנהוג ברכב ללא בעיה.

תשלום על הרכב

חשוב להבין עוד לפני השכרת הרכב מהם אמצעי התשלום שהחברה דורשת ומהם התנאים להשכרת הרכב. ישנן חברות שיבקשו מספר כרטיסי אשראי ליתר בטחון וישנן כאלה אשר יסתפקו בכרטיס אשראי אחד. אל תשכחו להביא עמכם את רישיון הנהיגה שלכם ושימו לב לזמני החזרת הרכב ונסו לעמוד בזמנים על מנת שלא תצטרכו לשלם על יום נוסף.

חוזה השכרה

שימו לב לחוזה ההשכרה שאתם חותמים עליו ועל סעיפי הנזקים. וודאו כי ישנו ביטוח לרכב וכי לא מחתימים אתכם על נזקים כמו בלאי ברכב או קלקול של חלקים פנימיים זמן שהנזק לא נגרם באשמתכם.

השוואת מחירים

בצעו השוואת מחירים ברשת האינטרנט. באמצעות השוואת מחירים בין שלל חברות השכרת רכב תוכלו למצוא את הרכב במחיר האטרקטיבי ביותר, אך גם כזה אשר מתאים לצרכים שלכם.