איך לארוז מעט אבל להוציא הרבה מכל לוק?

כולנו מכירים את הסיטואציה המורכבת הזו, שבה אנחנו חייבים לארוז מזוודה, אבל לצערנו, לא באמת יכולים לקחת עמנו כל כך הרבה פריטים. בין אם בחרתם לטוס בטיסת לואו קוסט, ובין אם אתם מוגבלים למזוודה במשקל של 27 ק"ג, אתם חייבים לארוז את הפריטים שלכם בצורה מושכלת וחכמה. כיצד תארזו מעט פריטים אבל תצרו שלל אאוטפיטים? ובכן, יש לנו כמה רעיונות בשבילכם.

לארוז מזוודה

נשים – וותרו על העקבים

הפסקה הזו פונה לנשים שבחבורה, זאת בשל העובדה שכל אחת רוצה לוק ייחודי לבילוי במועדון, לוק אחר לבילוי בפאב ולוק שונה לחלוטין לסיור באחד המוזיאונים בחו"ל. איך עושים זאת? ויתור על נעלי העקב והעדפת נעליים שטוחות הוא הפתרון! נעלי בלרינה או נעלי מוקסין שטוחות, יהיו נהדרות לסיור קליל במהלך היום ואף יתאימו גם ללוק מרשים ומיוחד לבילוי בערב.

פריטים קלאסיים בצבעים ניטראליים

כמה אאוטפיטים אפשר ליצור מחולצה מכופתרת לבנה? במהלך היום היא יכולה להיות מעין ג'קט שמוסיף סטייל ללוק הפשוט והייחודי, ואילו בערב ניתן לכפתר אותה ולהתאים אותה לחצאית מעודנת וקלאסית. שני לוקים שונים המשלבים פריט אחד יאפשרו לכם לארוז פחות פריטים ולהוציא מהם את המקסימום. ארזו מספר פריטים קלאסיים או בייסיק, והשתדלו לבחור בצבעים נייטראלים כמו שחור, לבן, אפור וחום, כך תוכלו לשלב את הפריטים הללו עם בגדים נוספים או אקססוריז ולשדרג את המראה באופן ניכר.

אקססוריז

אם כבר אמרנו את מילת הקסם: אקססוריז, נציין כי תכשיטים, שעורים, חגורות, צעיפים ותיקים יכולים לשנות את המראה ולהקנות לוק שונה לחלוטין עם אותם פריטי הלבוש. כדאי לארוז אקססוריז דומיננטיים, כאלה שימשכו את תשומת הלב, ולא יסגירו את העניין שמדובר בחולצה שנלבשה גם בבילוי הקודם.

ארזו חכם

תכננו מראש את האאוטפיטים שלכם, כך תוכלו לארוז בדיוק את כמות הפריטים שאתם זקוקים להם. קחו בחשבון שוודאי תערכו קניות במהלך הטיול ולכן אתם עתידים להתחדש בפריטים חדשים, כך שאין צורך לארוז פריטי לבוש נוספים ליתר ביטחון. גם מבחינת הלבשה תחתונה, רצוי לארוז את הכמות הנדרשת, ולהוסיף פריט אחד נוסף למקרה חירום.

אחת הסיבות שבגינן רבים אורזים מזוודות כבדות היא בשל הוספת פריטים ליתר ביטחון. ובכן, אין צורך. אם תתכננו את האאוטפיטים שלכם מבעוד מועד, תהיה לכם כמות בגדים שתספיק לכם לכל אורך הטיול.

 

לארוז מזוודה לטיול בחו"ל, אמנם נראית כמו משימה בלתי אפשרית, אבל היא למעשה פשוטה יותר ממה שנדמה לכם. חשוב לארוז רק פריטים נחוצים, תוך חשיבה מושכלת ובחירת בגדים שישמשו אתכם כמה וכמה פעמים. אל תיכנעו, ואל תארזו כמויות גדולות של בגדים – סביר להניח שלא תלבשו מחצית מהם, ולכן כדאי ורצוי לתכנן את שילובי הבגדים מראש.

לפני שאתם עולים על המטוס, וודאו שיש לכם ביטוח בריאות שמתאים לאופי הטיול, כמו גם ערכת עזרה ראשונה. נוסף לכך, כדאי לאחסן בתיק שעולה אתכם למטוס פריטי לבוש ליום אחד, זאת כדי להיערך למצב שבו לא תקבלו את המזוודה בזמן (ולצערנו, המקרים הללו קורים לא מעט).

תכננו את מסלול הטיול שלכם, תצלמו תמונות רבות ומגוונות, ובעיקר תיהנו מהחופשה! טיול נעים!

קראו גם את הכתבה שלנו באותו נושא: מה חייבים לארוז לחו"ל?