לעבוד בלטייל בארץ ובחו"ל: העבודה החלומית של 2020

קניית עוקבים באינסטגרם

מתי בפעם האחרונה הסתכלתם ברשת החברתית על אדם שכל הזמן מטייל וחשבתם לעצמכם למה הוא כן ואני לא? ובכן, אם זה עבר בראשכם וודאי יצא לכם להכיר את העבודה החלומית לשנת 2020: בלוגר טיולים. כיצד גם אתם תוכלו לעבוד ולהרוויח כסף? להלן הפרטים.

בלוגר טיולים: כך תעשו זאת

עלייתן של הרשתות חברתיות הובילו הלכה למעשה לשינוי משמעותי בשוק העבודה, וזאת לאור משרות חדשות אשר נפתחו ומהוות הזדמנות בעבור כל אחד לצאת מהמסגרת ולהתחיל לטייל. כן כן, לא היינו כחלומים. מדי שנה נפתחות ברחבי העולם כמו גם בישראל משרות אשר נושאות בתואר המחייב "בלוגר טיולים". באמצעות קניית עוקבים באינסטגרם, העלאת תכנים באופן תדיר וכן מעגל הולך וגדל של עוקבים כל אחד יכול לעבוד בתחום, אולם מדובר בעבודה קשה אשר דורשת לא מעט יצירתיות, מקצועיות וכמובן – אהבה אדירה לטיולים. אז מהיכן מתחילים והאם זה באמת אפשרי לכל אחד? ובכן, בואו נתחיל.

קניית עוקבים באינסטגרם

כיצד תוכלו לעבוד בלטייל בארץ ובחו"ל ולהרוויח על כך כסף?

ראשית כל, חשוב לזכור כי עבודה בטיול בארץ ובעולם היא עבודה לכל דבר אשר דורשת בהתלה השקעה כלכלית מצדכם, עד אשר תוכלו לצבור מספיק קהל עוקבים נאמן. באמצעות קניית עוקבים ניתן לעשות זאת במהירות, אולם בהתחלה מומלץ למתג את עצמכם וליצור עמוד באינסטגרם אשר הוא מקצועי ומעוצב. בנוסף, חשוב ליצור מעורבות גבוהה מצד העוקבים. על מנת ליצור את המעורבות חשבו על סקרים או הציעו אפשרות להצטרף אליכם לאחד הטיולים, ובכך ליצור מעורבות גבוהה במסגרתה אתם מעניקים את ערך המוסף אשר הופך אתכם לא רק לבלוגרים אלא ליזמים עסקיים לכל דבר ועניין. ככל שיהיו לכם יותר עוקבים והמעורבות של הגולשים תהיה בהתאם, כך תוכלו למנף את העסק שלכם ולהרוויח סכומים אשר נעים בין אלפי שקלים לפוסט בודד ועד עשרות אלפי שקלים. השמיים כאן הם הגבול, כפי שניתן לראות מראיונות עם בלוגרים מצליחים בתחום כמו פלג כהן.

כמה באמת מרוויחים מלעבוד ולטייל בעולם?

אין ספק כי בלוגר טיולים הוא עבודת החלומות לשנת 2020, ובהתאם לכך גם הסכומים אותם תוכלו לקבל. למעשה, בלוגר טיולים מצליח יכול להרוויח עשרות אלפי שקלים מדי חודש, לבקר במקומות אקזוטיים מבלי לשלם אפילו שקל בודד וכן ליצור שיתופי פעולה עם חברות טיסה אשר מטיסות בחינם את הבלוגר ליעדים עוצרי נשימה בעולם, כמו הפיליפינים, תאילנד, וויאטנם, רומא ואפילו ברלין. חשוב לזכור כי לשאלה כמה מרוויחים אין תשובה חד משמעית, וזאת לאור ריבוי אלמנטים אשר משפיעים על עבודתו של הבלוגר. לאור העובדה כי מדובר בתחום תחרותי, רק מתן ערך מוסף וכן חשיבה מחוץ לקופסא יכולה להוביל בסופו של דבר להכנסה קבועה ויציבה – במסגרת עבודה חלומית ויצירתית במיוחד.