קייט סרפינג

רוח צפונית, הגלים גבוהים ואתם נמצאים באוקיינוס האטלנטי, לאורך חופיו של הים התיכון, או אולי בכלל בין כמה איים יוונים, המבטיחים את התנאים האופטימליים ביותר לחוויה, שמזמן הפכה ליותר מתחביב. לא זה לא חלום, זה טיול קייט סרפינג בחו"ל. טיול קייט סרפינג משלב את כל האהבות שלכם במקום אחד, חופים בגווני כחול וטורקיז לצד חולות לבנים, ואווירת חו"ל מושלמת, עם מפגש עם גולשים מכל העולם, מועדוני גלישה מאובזרים ומקצועיים, אווירה מקומית חמימה, קולינריה מעוררת תיאבון והכי חשוב רוח מושלמת. היכן ניתן לגלוש? מתי כדאי לגלוש? ואילו עוד בונוסים מחכים לכם בטיולי קייט סרפינג לחו"ל?

קייט סרפינג

איפה גולשים?

קייט סרפינג- הבילוי שלכם מתחיל באי

רוב טיולי קייט סרפינג בחו"ל מתמקדים באזורי האיים, שם תוכלו למצוא מקומות לינה נוחים, וממש בסמיכות לחוף, מועדוני גלישה מקצועניים, אשר מציעים גם שיעורי גלישה, ומארגנים מופעי גלישה ותחרויות ושפע של אווירה ואוכל מקומי, שימלאו את הזמן בין היציאות לים. אם אין ביכולתם לקחת את ציוד הגלישה המקצועי שלכם, או שעלות הביטוח פשוט מכבידה עליכם, תמיד תוכלו לשכור ציוד מקצועי, המותאם על פי מידותיכם והעדפתם באחד מאותם מועדונים מקצועיים. מדובר בהחלטה שמאפשרת לכם מקסימום גמישות, ואופציה לשמור על הציוד שלכם במצב תקין.

מתי גולשים?

טיולי גלישת קייט בקיץ – חובבי גלישת הקייט הישראלים, מודעים ל 2 תקופות בשנה בהן הרוח מחייכת אליהם ומסדרת להם תנאי ים אופטימאליים לחווית אקסטרים ספורטיבית וממכרת. אך כאשר יוצאים לטיול קייט סרפינג בחו"ל ניתן לגלוש גם בחודשי הקיץ. רצועות החוף משתרעות על פני מספר קילומטרים בודדים, ומבטיחות לכם מקסימום פרטיות ומרחב לתפוס את הגל הנכון.

גלישה לאורך כל היום

אחת מההנאות הגדולות ביותר, שתחוו בטיולי גלישה בחו"ל היא ההבנה, שבזכות הרוחות הצפוניות, ובנוסף להן רוחות שנושבות מכיוונים שונים במהלך היום, תוכלו לגלוש מהשעות המוקדמות בבוקר ממש ועד שעות הערב המאוחרות ( וישנם אתרים, שבהם ניתן לגלוש אפילו עד שעות הלילה) אתם מקבלים מקסימום זמן גלישה, מקסימום תנאים אופטימליים, ומקסימום חוויה, מכל פרמטר.

אילו עוד בונוסים מחכים לכם בטיול קייט סרפינג לחו"ל?

טיולי קייט סרפינג בחו"ל מהווים גן עדן לגולשים מתחילים ולגולשים מקצועיים, שמעוניינים לקחת את התחביב שלהם צעד אחד קדימה, מלבד הדרכה מקצועית, הזדמנות לפגוש קולגות מהעולם, אתם זוכים לצאת בהרכב שמתאים לכם וליהנות ממגורים בסמיכות לים ואווירה אותנטית ומהנה.

לסיכום, טיולי קייט סרפינג בחו"ל הם ההזדמנות שלכם להינות מאחד מענפי ספורט האקסטרים המהנים ביותר ובתנאים שקשה מאוד למצוא בארץ, חופים פרטיים, מועדונים מקצועיים, הדרכה פרטנית וגלישה עם גולשי קייט אחרים ברמה שלכם. כל המעוניין יוכל לשכור ציוד מקצועי ולחסוך את הובלת ואבטחת הציוד שלו.

קראו גם על: קורס קייט סרפינג אילת